Ağır Ses Kesici Bariyer

Ağır ses kesici bariyer tek başına kullanıldığında bile yüksek ses yalıtımı sağlayabilecek düzeyde ses yalıtım malzemesidir. Duvar, zemin veya duvarda kullanarak etkili ses yalıtım uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.

Ağır Ses Kesici Bariyer Fiyatları
Ağır epdm bariyer akustik bir malzeme olmadığı için akustik mekanlarda ses yalıtım süngerleri ile birlikte daha çok tercih edilir. Yanmaz akustik bariyerli süngerlerimizi hem ses kesimi hemde mekan içi akustik ses düzenleme uygulamaları için kullanabilirsiniz. Zeminde yapılan ses yalıtım uygulamalarında ağır ses kesici bariyer kullandığınızda beraberinde süngerpan veya kauçuk ve mantar içeren levha kullanılabilir. Üzerine akustik halı veya parke kullanarak alt kata giden sesleri engellemiş olursunuz. Peki tavanda nasıl kullanmalıyız ? Tavanda da tek başına veya diğer ses yalıtım süngerleri ile kullanabilirsiniz.

Ağır Epdm Ses Kesici Bariyer Ses İzolasyon Uygulaması

Ağır ses kesici bariyer uygulaması için ses yalıtım uygulamalarında tercih ettiğimiz solid bazlı yapıştırıcı tercih ediyoruz. Bariyerin yoğunluğu yüksek olduğu için kaliteli malzeme tercih etmelisiniz aksi takdirde yaptığınız ses yalıtım uygulamasından fayda sağlayamazsınız. M² si 3 – 5 – 6 ve 7 kg ağırlığında olan bu bariyerlerin uygulaması zor olduğu için mutlaka bizimle iletişime geçin. Uygulamasını yapabileceğiniz alan sayısı oldukça fazladır. Kısaca bahsedecek olursak mekanik gürültülü odalarda jeneratör odası, tekne motoru, hidrofor odası gibi.

Ses İzolasyon Bariyeri Yalıtım Uygulama Fiyatları

Ağır Ses Kesici Bariyer Fiyatı

Kalınlık ve yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Ağır bariyer hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.