Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneli yüzeyi ses emici akustik kumaş kaplama yapılan bir çok renk seçeneğine sahip yüksek ses düzenleme performansı gösteren akustik panellerdir. Bu paneller içerisindeki cam yünü sayesinde konuşma sesi gibi mekan içi yankı oluşturan sesleri engeller.
Akustik Panel Uygulama Modeli

Akustik Sarkıt Baffle

Tavanda sarkıtılarak kullanılan tüm yüzeyi akustik ses emici kumaş kaplı panel ürünüdür. İçerisindeki cam yünü sayesinde ses yalıtım değeri artar. Özel askı aparatları ile tavana monte edilerek kullanılır. Kullanıldığında hem ortam akustiği artar hemde istenmeyen yankıyı engellemiş olur. Görünümü açısından tasarım ve dekorasyon mimarlık uygulamalarında önemli yer alan malzemedir.
Akustik Sarkıt Baffle Fiyatları

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Tavanda sarkıtılarak kullanılan ön görünür yüzeyi akustik kumaş ve arka tavana bakan yüzeyi cam tülü kaplı panel modelidir. İçerisindeki cam yünü sayesinde ses yalıtım değeri artar. Özel askı aparatı ile tavana monte edilerek kullanılır. Kullanıldığında hem ortam akustiği artar hemde istenmeyen yankıyı engellemiş olur. Görünümü açısından tasarım ve dekorasyon mimarlık uygulamalarında önemli yer alan malzemedir.
Akustik yüzer tavan paneli fiyatı bursa ses yalıtımı
Daha çok hacim akustiği sağlamak adına geniş metrajlı ortamlarda da tercih edilir. Farklı ebatlarda üretilebilen akustik paneller sayesinde her mekanda uyum sağlanabilmektedir. Arada belirli boşluklar bırakılarak yatay şekilde özel aparatlar kullanılarak uygulamaktayız. Tavanda kumaş kaplı tavan paneli gibi akustik baffle da tercih edebilirsiniz. Bu malzemede tavana özel askı aparatlarıyla konumlandırılır bu sayede mekan içi akustik görünüm ve ses düzenlemesi sağlanır.

Akustik Ledli Tavan Paneli Kumaş Kaplama

Akustik yüzer tavan paneli kullanabileceğiniz uygulamalar ; ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı, kreş ses yalıtımı, toplantı odası ses yalıtımı, konferans odası akustik ses düzenleme uygulaması, telekonferans ses yalıtımı gibi akustik uygulamalarda tercih edilmelidir.