Alışveriş Merkezi Ses Yalıtımı

Alışveriş Merkezi Ses Yalıtımı Akdeniz Akustik Ses Yalıtımı Firması olarak yapmış olduğumuz uygulamalardandır. Dekoratif akustik ses yalıtım malzemeleri akustik kumaş panel kaplama ürünleri tavan ve duvarlarda kullanılarak izolasyon sağlanır. Genellikle alışveriş merkezlerinden gelen şikayet alanın hacminden ve kalabalık bir mekan olmasından dolayı ses kalabalığının da artmasıdır.

Alışveriş Merkezi Akustik Ses Yalıtımı Firmaları Antalya

Alışveriş Merkezi Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Hem dekoratif hem ses emici malzeme olan kumaş kaplı paneller tavanda askı aparatları ile veya duvarda yapıştırıcı kullanılarak uygulanabilir. Ayrıca taş yünü ve cam yünü asma tavan panellerini de uygulamalarda tercih etmekteyiz. Alışveriş merkezlerinin içinde mağaza akustik ses yalıtımı sağlayarak da müşterilere daha sessiz bir alanda alışveriş yapmalarını oralarda zaman geçirmelerini sağlamaktayız.

Alışveriş Merkezi Ses Yalıtımı Firmaları

Alışveriş Merkezi Ses Yalıtımı Fiyatları

Alışveriş merkezinde kullanılan akustik ses yalıtım malzemesine ve uygulamaya göre fiyatlar belirlenir. Kullanılan malzemeler genellikle akustik panel, basotect melamin sünger,asma tavan panelleri ve duvar panelleridir. Bu malzemeler m2 bazlı olarak fiyat çalışması yapılarak size sunulur.

Avm Ses İzolasyonu Malzemeleri Fiyatları Antalya Ses Yalıtımı

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.