Aksa Akustik | Akustik Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri Fiyatları

2011’den Bu Yana Gürültü Kirliliğini Önlüyoruz

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan

Bariyerli ses kesici süngerpan ses izolasyonu yapılması istenilen mekanlarda gelen güçlü gürültülere karşı sağlam bir ses izolasyonu sağlamak amacıyla bir araya getirilen ses yalıtım malzemesidir. Bariyerli Süngerpan yoğunluğu yüksek ses kesici iki süngerpanın arasına ağır kurşun bariyer (epdm,pvc) lamine edilerek elde edilir.

Epdm Ağır Ses Bariyeri Lamineli Süngerpan

Ağır ses bariyeri bondex süngerpan veya akustik süngerler ile uygulandığında kullanılan süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre %80 %90 ses yalıtımı sağlar. Bariyerli Bondeks süngerlerin kullanım alanları çok geniştir. Ses izolasyonu, akustik izolasyon ve ses yalıtımı, inşaat hacim akustiği yapılmak istenen hemen hemen tüm mekanlarda kullanılmaktadır.

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan Fiyatı

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan Nasıl Uygulanır ?

Bariyerli süngerpan ağır malzeme olduğu için onu uzun süre kullanıma hazır hale getirecek izolasyon süngeri yapıştırıcısı ile uygulanır. Rulo fırçası ile duvara veya tavana yapıştırıcı sürüldükten sonra malzeme uygulanır. Akustik bir malzeme olmadığı için üzerine hava boşluğu bırakmak adına alçıpan uygulayabilir veya akustik ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz.

Bariyerli Süngerpan İzolasyon Uygulama Fiyatı

Bariyerli ses kesici süngerpan fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.