Aksa Akustik | Akustik Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri Fiyatları

2011’den Bu Yana Gürültü Kirliliğini Önlüyoruz

Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin sünger yankıyı önlerken mekanda dekoratif bir görüntü elde edebilmek için kullanılan akustik süngerdir. Form yüzeyi piramit, yumurta, special, labirent, düz, baffle yüzer tavan ve silindir modellerini de üretmekteyiz. Renk seçeneği olarak beyaz ve gri tonlarında bulunmaktadır. İstenirse özel olarak yüzeyine belirli renklerde flok kalama yapılır.

Basotect Melamin Sünger Fiyatları

Yapılmasını istediğiniz ses yalıtım uygulamasında basotect melamin süngeri kullanabilmek için birçok nedeniniz var. Basotect melamin süngerler antibakteriyel olduğu için sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez. Yanmazlık özelliğine sahiptir ve bu özellik kimyasal maddelerle karışımıyla elde edilmiş bir özellik değildir. Melamin ham maddesi ısıya ve yangına dayanıklı bir maddedir. Düşük yoğunluğuna rağmen daha yüksek yoğunluktaki ses yalıtım süngerlerinin sağladığı ses emilim değerine sahiptir. Akustik ortamlarda tavan ve duvarlarda kullanılarak akustik ses yalıtımı sağlar. 2-3-5 cm kalınlığında bulunarak farklı ses desibellerine uygun kullanılır.

Akustik Tavan Sarkıt Basotect Tavan Paneli

Hafif bir malzeme olduğu için uygulaması gayet kolay yapılır. Uygulamasını yapabilmek için sünger yapıştırıcısı kullanabilir veya kendinden yapışkanlı basotect süngerlerden temin edebilirsiniz. Yapıştırıcı ile uygulama yapmak için yapmanız gereken sünger yapıştırıcısını malzemenin uygulanacağı bölgeye sürüp ardından malzemeyi yapıştırmak. Kendinden yapışkanlı melamin süngerde yapışkanın kağıdını kaldırıp bölgeye uygulamak. Silindir, baffle ve yüzer tavan panel modelinde askı aparatları kullanmaktayız.

Yanmaz Akustik Basotect Melamin Sünger Ses Yalıtımı

Basotect Melamin Sünger Fiyatları

Düz ve desenli, beyaz ve gri olması, ebatları ve kalınlıkları melamin süngerler arasındaki fiyat farklarını belirler. M2 olarak ayrı bir fiyatlandırma yapılabilir. Yüksek metrajlarda farklı modellerde de basotect sünger üretimimiz mevcuttur.

Basotect Melamin Sünger
Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
Basotect Melamin Sünger