Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı çağrı merkezlerinde çalışan kişi sayısının çokluğundan ve ortamın ses yutuma elverişsizliğinden kaynaklanan ses şikayetlerini engellemek için yapılan uygulamalardır.

Çağrı Merkezi Akdeniz Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Bunun için masaları bölerek alandan tasarruf edilir. Çalışanlar birbirlerine yakın olduklarında müşterileriyle konuşmaları sırasında ses çakışması kaçınılmazdır. Tabi sadece içeride oluşan yankı değil dışarında içeriye ve içeriden dışarıya, katlar arası ses geçişlerinde de ses sıkıntısı yaşanabileceği için onlara özel de önlem alınmaktadır.

Çağrı Merkezi Call Center Antalya Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı Fiyatları

Çağrı merkezlerinde kullanılacak akustik ses yalıtım malzemesine, uygulamaya ve özelliklerine göre fiyatlar değişmektedir. En iyi yöntem olan masa aralarında bu ses karmaşasını engelleyecek masa bölücü akustik kaplama paneli olan seperatör veya akustik paravan tercih edilebilir. Bununla birlikte farklı bir yöntem olarak tavanda veya duvarda da diğer akustik panel veya sünger çeşitlerinden kullanılabilir.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtım Malzemeleri Antalya Ses Yalıtımı

Eğer duvar tavan zemin ses yalıtımı ve izolasyonu istenirse süngerpan ve epdm ses bariyeri ile yüksek oranda ses kesimi sağlanabilir. Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.