Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Duvar ses yalıtımı Akdeniz Akustik Firması olarak yapmış olduğumuz uygulamalardandır. İki daire arasındaki ses geçişlerini engelleyebilmek için ses izolasyon malzemeleri kullanmaktayız. Yapıların yalıtımsız halde oluşturulmasından dolayı sonrasında alan kaybı olacak şekilde izolasyon uygulamaları yapılır. Ancak eğer bina yapım aşamasında ise inşaat akustiği uygulamamız ile alan kaybı çok fazla olmadan da yalıtımlı duvar sağlayabilirsiniz.

Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Duvar Ses Yalıtımı Malzemeleri Nelerdir Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Duvar ses yalıtımı malzemeleri ses kesici süngerpan, bariyerli süngerpan, bariyerli yanmaz akustik sünger ve ağır epdm bariyer. Uygulamada kullanılacak malzeme ses frekansına göre belirlenir. En iyi ses kesim uygulaması 50mm 150DNS süngerpan solid bazlı sünger yapıştırıcısı ile duvara yapıştırılır, 50mm galvaniz karkas profil ile hava boşluğu bırakılır. Ardından 1 cm kalınlığında alçıpan ve üzerine genellikle 3mm 5kg ağırlığında bariyer farklı kalınlık yada ağırlıkta da olabilir ve tekrar 1 cm kalınlığında alçıpan ile yüzey kapatılır. Böylece %85’e varan ses izolasyonu sağlanır.

Duvar Ses Yalıtım Malzemeleri Uygulaması Fiyatları Antalya Ses Yalıtımı

Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Fiyatları Nelerdir?

Akdeniz Akustik firması olarak ev iş yeri herhangi bir mekanda duvar ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız. Akustik malzeme ile kapatarak ses yalıtımını dekoratif hale getirmek isterseniz tüm işlemleri gerçekleştirip anahtar teslimi yapmaktayız. Fiyatlar malzeme, uygulama ve uygulanacak alanın hacmine göre m2 olarak belirlenir.

Ortak Duvar Ses İzolasyon Uygulamaları Fiyatları Antalya

Akustik dekorasyon tasarım çalışmaları yaptırmak isterseniz hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
Ortak Duvar Ses İzolasyon Uygulamaları Fiyatları