Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi

Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Panetti PE esaslı, Kauçuk formunda imal edilen, çapraz bağlı, kapalı ve amorf formda iç hücrelere ve yine çapraz bağlı açık ve amorf formda yüzey hücrelerine sahip olan, su ve nemden etkilenmeyen, özelliklerini uzun yıllar kaybetmeyen ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayan polimerik bir malzemedir.

Not: Stoklu Ürünlerimiz 3 mm – 5 mm – 8 mm kalınlıklarındadır.

PN – EVAPAN STANDART SERİ
PNP – EVAPAN PERFORELİ SERİ
PNA – EVAPAN ALÜMİNYUM SERİ
Standart Seri Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Panetti Fiyatları

Perforeli Seri Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Panetti Fiyatları
Alüminyum Seri Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Panetti Fiyatları
Evapan standart Seri düz ve esnek yapısı ile yüzer döşeme altlarında, parke altında, ara ölme duvarlarında, alçı levha duvarlarda, çelik sistemlerde, çatı altında, temel bohçalamada ve marine sektöründe Ses ve Isı Yalıtım izolasyon ürünü olarak tavanda, duvarda ve zeminde kullanılır.

Kalınlık: 2mm – 12mm
Ambalaj Tipi: Rulo

Evapan Perforeli Seri yüzeyinde bulunan delikler sayesinde Isı geçişinin sağlanıp Ses Yalıtımı yapmasına olanak sağlar. Yerden ısıtma sistemi bulunan mekanlarda parke altı ses yalıtım ürünü olarak kullanılır. Ses sönümleme özelliği olduğu için son katman uygulandığı hacimlerde Ses sönümlemesi yapar.

Kalınlık: 2mm – 7,5mm
Ambalaj Tipi: Rulo

Evapan Alüminyum Seri son katmanında bulunan Alüminyum tabaka Evapan üzerine sıcak baskı ile lamine edilmiştir. Yapıştırma bir katman olmadığı için mekanik olarak dayanımı yüksektir. Reflektif Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı istenen veya son kat kaplama yapılmayacak detaylarda kullanılır.

Kalınlık: 2mm – 10mm
Ambalaj Tipi: Rulo

PNL – EVAPAN LEVHA SERİ
PNB – EVAPAN BANT SERİ
PNX – ÖZEL ÜRETİM
Levha Seri Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Panetti Fiyatları
Bant Seri Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Panetti Fiyatları
Özel Üretim Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Panetti Fiyatları
Evapan Levha Seri diğer panetti ürünlerinin levha olarak imal edilmiş halidir. Montaj kolaylığı istenen detaylarda kullanılır.
Evapan Bant Seri, PN ve PNA serisi ürünlerin istenilen genişlikte arka yüzeyi hot-melt yapışkan kaplı bant serisidir. Yapıştırıcı laminasyon sistemi hot-melt olduğu için güçlü ve uzun ömürlü yapışma sağlar.
Ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında tavan, duvar ve zeminde yapılan çalışmalarda farklı değerlerle farklı sonuçlar elde etmek için özel olarak ürettiğimiz evapan modellerimiz de mevcuttur.

Nano hücreleri sayesinde birim hacim kütlesini asla kaybetmez ve darbelere karşı da son derece dayanıklıdır. Kapiler su emme oranı Sıfır (0) dır.

Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Panetti Fiyatları

Evapan®, ağırlığını oluşturan çapraz bağlı amorf formda hücre yapısı sayesinde ısıyı ve sesi taşımaz. Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımını hücre yapısı sayesinde gerçekleştirir.

Evapan® hücreleri soluduğumuz hava ile doludur. İnsan sağlığına zararlı bileşen içermeyen Evapan® bakteri ve mayt oluşumuna engel olur, Antibakteriyeldir.
Duvar Isı ve Ses İzolasyon Malzemeleri Fiyatları Bursa Ses Yalıtımı

Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Fiyatları

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Uygulaması Fiyatları

Zemin Parke Şap Altı Isı Ses İzolasyon Uygulaması