Hastane Odası Ses Yalıtımı

Hastane Odası Ses Yalıtımı Akdeniz Akustik Firması olarak yapmış olduğumuz uygulamalardandır. Yoğun insan kalabalığından dolayı yaşanabilecek en büyük problem ses kirliliğidir. Bu da orada bulunan hastaları, doktorları veya ziyaretçilerini büyük ölçüde rahatsız etmektedir. Bunun için tavan, duvar veya zeminde ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız.

Mr Odası Ses Yalıtımı Fiyatı

Hastane Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Hastaneler sağlıklı ortam oluşması gereken mekanlardan biri olduğu için sağlığa zararı olmayan gürültü ve yankı engelleyici akustik malzemeler tercih edilmektedir. Tavanda hygiene asma tavan paneli, yüzer tavan paneli, basotect melamin sünger (labirent, special, düz, piramit, yumurta form yüzeyli, sarkıt baffle panel) duvar ve tavanda kullanılabilir. İnşaat akustiği yapılmak istenirse yeni hastane binası yapımında zeminde titreşimli sesleri engelleyecek malzemeler kullanarak üst kattan gelen sesleri de engelleyebilirsiniz.

Hastane Odası Ses Yalıtımı

Hastane Odası Ses Yalıtımı Fiyatları

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Hastane Ses Yalıtımı Antalya