Kumaş Kaplı Akustik Duvar Paneli

Kumaş kaplı akustik duvar paneli akustik ses yalıtımlı kumaş ile kaplanan içerisindeki camyünü sayesinde ses yalıtımı sağlayan ses yalıtımı panelidir. Görünür yüzeyinde bulunan akustik kumaşın darbeye dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar yıpranma solma olmaz. Arka yüzeyinde yani duvara veya tavana uygulanacak kısmında ince tül bulunmaktadır.

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Paneli

Kumaş kaplı akustik panelin renk çeşidinin fazla olması farklı birçok akustik mekanda kullanılmasını sağlamaktadır. Renk kataloğumuzdan renk çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Kumaş kaplı akustik paneller ses yalıtımını sağlamaktan ziyade mekan içi akustik ses düzenleme uygulamasında kullanılmak üzere üretilen ses yalıtım panelleridir. Yani konuşma sesi gibi düşük frekanslardaki sesler için kullanılır.

Kumaş Kaplı Panel

Genellikle ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi call center ses yalıtımı, toplantı salonu ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı uygulamalarında tercih edilir. Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak kumaş kaplı panel üretim, satış ve uygulama hizmetinin en kalitelisini ve uygun fiyatlısını sunmaktayız.

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Paneli Modelleri

Altıgen Daire Kumaş Kaplı Panel Kaplama

Kumaş kaplı akustik duvar paneli uygulamasını sağlamak için akustik sünger yapıştırıcısı tercih edebilirsiniz. Duvar ve tavanda yapılan ses yalıtım uygulamalarında ürünün düşmemesini sağlayarak uzun süreli kullanım sağlar. Sünger yapıştırıcısını malzemeye veya uygulanacak bölgeye çok yoğun olmayacak şekilde sürüp ardından malzemeyi dikkatli bir şekilde uygulamaktayız. Ses yalıtım malzemesini uygulama yaptıktan sonra sökülmesi durumunda bölgede bozulma yapacağı için yankı bulan kısım bilgili kişiler tarafından test edilmesi daha doğru olur.

Akustik Kumaş Panel Kaplama

3 Boyutlu Duvar Panelleri
Akustik kumaş ile kaplanan görünüş açısından diğer panellerden farklı üretilen özel tasarımlı panellerdir. Piramit, altıgen, dörtgen gibi geometrik şekillerde 3d kumaş kaplama duvar ve tavan panelleri de üretmekteyiz.

3 Boyutlu Duvar Panelleri

Orfe Velum Duvar Akustik Panel Kaplama
Velum Duvar Paneli ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve düşey kanallı kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

Orfe duvar paneli uygulama detayında en büyük avantajı ürün demonte edildiğinde kolayca yerinden sökülebilir olmasıdır. ORFE akustik duvar panelleri duvar ve tavan yüzeylerine yapıştırıcı kullanmadan 2 farklı klips yöntemi ile uygulanmaktadır. Z klips veya Kanca aparatları ile uygulama yüzeyi ve malzeme arka yüzeyi ile klipslenerek montajı yapılabilmektedir.

Orfe Velum Akustik Kumaş Kaplı Panel Kaplama

Kumaş kaplı akustik duvar paneli fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.