Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı Akdeniz Akustik Ses Yalıtımı Firması olarak yapmış olduğumuz uygulamalardandır. Ofislerde yaşanan iş temposu sırasında çevreden gelebilecek ve ortam içerisinde oluşan ses kalabalığından şikayetçi iseniz doğru yerdesiniz. Kaliteli akustik ses yalıtım malzemeleri ile sizin zevkinize uygun özel projeler dahilinde çalışmalar yaparak ses şikayetinizi ortadan kaldırıyoruz.

Ofis Antalya Ses Yalıtımı Fiyatları

Ofis Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Ofislerde ortam akustiğini arttırmak amacıyla dekoratif ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Akustik kumaş panel kaplama malzemeleri tavan duvar ve ofis içerisinde konumlandırılarak yankı engellenir bu sayede de sağlıklı bir çalışma ortamı elde edilir. Açık ofislerde telefon görüşme kabini, toplantı modülü, masa paravanı, masa bölücü akustik seperatör, tavanlarda ledli akustik acrux panel, yüzer tavan paneli, baffle gibi akustik malzemeler kullanılabilir. Zeminde ses yalıtımı sağlamak için ofis halısı olarak ofis ses yalıtım malzemelerinden kauçuk tabanlı halı kullanılarak hacim akustiği arttırılır. Veya yine duvar ve tavanda renkli akustik süngerde tercih edebilirsiniz.

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı Fiyatları

Ofis ses yalıtım uygulama maliyetleri belirttiğimiz akustik malzeme fiyatlarına ve daha farklı çalışmalarda kullanılan malzemelere, uygulanacak alana göre farklılık göstermektedir.
Ofis Ses Yalıtımı Fiyatları

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.