Ortam ve Masa Bölücü Akustik Panel

Ortam ve masa bölücü akustik panel ses emici akustik kumaş ile kaplanan ve içinde camyünü bulunan ses yalıtım malzemeleridir.

Ortam ve Masa Bölücü Akustik Panel Uygulamaları

Akustik Ara Bölücü Paravan
Akustik paravan ön ve arka yüzeyinde akustik ses emici kumaş ile kaplanır, 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta cam yünü levhadan oluşur. 100 mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır. Akustik paravan ofis veya bir çağrı merkezinde kullanılabilecek bir malzemedir.
Akustik Ara Bölücü Paravan Panel Kaplam
Akustik paravan gürültünün yoğun olduğu geniş mekanlarda, alanların istenilen şekilde bölümlendirmelisini sağlamak amacıyla her akustik ortamda kullanılabilir.
Daha çok ofis ve çağrı merkezi gibi yerde masaların bölümlendirilmesi için tercih edilir.
Akustik Ara Bölücü Paravan Uygulama Fiyatları
Daha çok hacim akustiği sağlamak adına geniş metrajlı ortamlarda da tercih edilir. Farklı ebatlarda üretilebilen akustik paravanlar sayesinde kullanıldığı alana rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Uygulaması gayet basit olan bu paneller ayak profilleri sayesinde sabit bir şekilde durabilmektedir.

Akustik Masa Bölücü Seperasyon Sistemleri
ortam ve masa bölücü akustik panel
Masa seperatörü ön ve arka yüzeyinde darbeye dayanıklı akustik ses emici kumaş ve içinde cam yünü bulunan akustik paneldir. Her iki yüzeyi kumaşla kaplanan akustik masa seperatörü, raptiye ile personel notlarının asılmasına olanak sağlamaktadır. Deforme olmaz ve ses yutumunda değişme göstermez.
Masa Seperatörü Akustik Kumaş Panel Kaplama Uygulamaları
Akustik masa seperatörü kullanabileceğiniz uygulamalar ; ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi ses yalıtımı, gibi akustik uygulamalarda tercih edilmelidir.

Akustik panel üretimi satışı ve uygulaması yapmaktayız. Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.