Hotel – Otel Odası Ses Yalıtımı

Otel Odası Ses Yalıtımı Akdeniz Akustik Ses Yalıtımı Firması olarak yapmış olduğumuz uygulamalardandır. Otellerde konaklama, yemek yeme, eğlenme gibi türlü hizmetler sunulurken müşterilerin bu sırada ses kirliliğine maruz kalmamasını sağlayacak akustik ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız.

Otel Ses Yalıtımı Firmaları Antalya

Otel Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Otel odalarında hem dekoratif hem ses emici akustik kumaş kaplama paneller kullanılabilir. Kapılar için özel akustik kapı üretimi satışı ve uygulaması da yapmaktayız. Zeminde alt kata giden sesleri engellemek için kauçuk tabanlı halı veya parke altı mantarlı kauçuk levha kullanılabilir. Duvarlara izolasyon sağlamak için alçıpan arkasına süngerpan kullanarak veya ses kesici süngerpan kullanıp üzerine akustik malzeme kullanıp ses izolasyonu da sağlanabilir. Oluşan ses frekansına uygun ses izolasyon çalışmalarımız mevcuttur.
Otel Odası Ses Yalıtımı Fiyatları

Otel Odası Ses Yalıtımı Fiyatları

Otellerde bar mekanlarında, yemekhanesinde veya spor salonu gibi müşterilerin aktivitelerini rahatlıkla yapabilecekleri ortamlarda alan hacmine uygun malzeme ve uygulama fiyatı verilmektedir. Projenize uygun özel fiyat teklif çalışmaları yapmaktayız.

Otel Akustik Ses Yalıtımı Fiyatları Antalya

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.