Parke Şap Altı Kauçuk Levha

Parke Şap Altı Kauçuk Levha parke ve şap altında kullanılarak alt kata kadar ulaşan darbe ve ayak sesini engeller. Mekan içinde oluşan yankılı sesleri de önlemiş olur. Zeminde kullanılan ses yalıtım malzemeleri arasında etkili performans sağlar. Ses yalıtımı kusursuz yapmasından dolayı bina inşaatında , zeminde ve çatılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kauçuk levha sadece 5mm kalınlığında mevcuttur. Rulo halinde satılmaktadır.

Parke Şap Altı Kauçuk Levha

Titreşim ve vibrasyon emici olarak kullanılan kauçuk levhayı jeneratör, asansör motoru veya hidrofor gibi makinelerin oluşturduğu titreşimleri engellemek veya bateri gibi çalgılı aletlerin ses kalitesinin bozulmaması adına alt kısımlarında kullanabilirsiniz.

Titreşim Engelleyici Zemin Ses İzolasyon Malzemesi

Temizliği kolay yapılan bir üründür. Ancak genellikle açıkta kullanmak yerine parke veya şap altında kullanmanız önerimizdir. Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak zemin ses yalıtımı uygulamalarında akustik halı altına veya parke altlarında kauçuk zemin ses yalıtım malzemesini kullanmaktayız.

Parke Altı Zemin Kauçuk Levha

Parke Şap Altı Kauçuk Levha Fiyatı

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
Alt Kata Giden Sesleri Engelleyen İzolasyon Malzemeleri