Restaurant Cafe Ses Yalıtımı

Restaurant Cafe Ses Yalıtımı Akdeniz Akustik Ses Yalıtımı Firması olarak yapmış olduğumuz uygulamalardandır. Restoranlar kalabalık olduğunda konuşma sesleri bir yandan çatal bıçak sesleri bir yandan insan kulağına ulaşınca kendi aralarında yapmış oldukları konuşma seslerini bile artık bir noktadan sonra duymamaya başlar. Bizlerde bu sorunu ortadan kaldırmak için sesin yankı bulduğu noktalara akustik ses yalıtım malzemelerimizi uygulayarak akustik ses izolasyonu sağlıyoruz.

Restoran Akustik Ses Yalıtımı Fiyatları

Restaurant Cafe Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Tavanda sarkıt baffle, yüzer tavan paneli veya hem duvar hemde tavanda kullanabileceğiniz farklı renk seçeneklerine sahip akustik kumaş panel kaplama malzemeleri ile dekoratif bir ortam elde ederken oluşan ses kalabalığının da önüne geçilir. Başka bir yöntem olarak yanmaz akustik sünger, basotect melamin sünger veya tekno touch sünger kullanabilirsiniz. Farklı yüzey formları (piramit, yumurta, special, düz, labirent) sayesinde kendi zevkinize uygun bir ortam elde edebilirsiniz.

Restaurant Cafe Ses Yalıtımı Fiyatları Antalya

Restaurant Cafe Ses Yalıtımı Fiyatları

Restaurant veya cafelerde alan hacmine bakılarak kullanılması gereken malzemeler seçilerek fiyat belirlenmektedir. Bunun için restorantınızın görselini bizlere yollayabilir ayrıca gerekirse keşif isteyerek yerinde gözlem yapıldıktan sonra fiyat teklifini size iletebiliriz.

Restaurant Akustik Ses Yalıtımı Malzemeleri

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.