Ses Kesici Süngerpan

Ses Kesici Süngerpan yüksek ses frekansının izole edilebilmesi için zemin, tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılabilir. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve ses kesici bir malzemedir. Süngerpan ufak sünger parçacıklarının birleştirilmesiyle oluşur. Yoğun ve sıkıca birleştirilir. Ses izolasyon uygulamaları için özel üretilir ve bu sünger yüksek performans sağlamaktadır. Standart olarak üretimi 10 mm – 50 mm kalınlıklarında ve 100 dns – 150 dns yoğunluklarından yapılmaktadır. Üst düzey ses kesim performansına sahiptir.
Ses Kesici Süngerpan Fiyatları

Süngerpan nerelerde kullanılır ?

Üst kata giden sesleri engellemek, yan komşu daireden gelen sesleri engellemek ve üst kattan gelen sesleri engellemek istediğiniz her alanda kullanılabilir. Asansör dairesi, müzik odası, tekne motor kabini, hastane EMAR odası, bateri odası, jeneratör odası, kompresör odası, makine dairesi, stüdyo, piyano odası, enstrüman – çalgı odası, kazan dairesi, hidrofor odası, müzik odası gibi ve benzeri mekanlarda ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Nasıl Uygulanır ?

Sünger yapıştırıcısını uygulamak istediğiniz kısma sürüp ardından malzemeyi yapıştırabilirsiniz. Rulo fırçası kullanabilirsiniz. İnce kalınlıkta olan süngerlerde kendinden yapışkanlı modelini kullanabilirsiniz. Yoğun ve kalın olan süngerlerde kendinden yapışkanlı modelleri çok etkili olmayabilir kesin çözüm olarak sünger yapıştırıcısını önermekteyiz.
Üst Kattan Gelen Sesler Nasıl Engellenir

Ses Kesici Süngerpan Fiyatı

Süngerpan fiyatları kalınlık ve yoğunluğa göre farklıdır. Metraja göre özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Ses Kesici süngerpan hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
Ses Kesici Süngerpan Uygulama Fiyatları