Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Ses Yalıtımı Akdeniz Akustik Ses Yalıtımı Firması olarak yapmış olduğumuz uygulamalardandır. Sinema salonu ses sisteminin yerleşimi koltuk dizaynı ve alanın hacmi içerideki ses dengesine etki eden faktörlerdendir. Ayrıca sinema izleyicilerinin rahatsızlık yaşamaması adına çevreden gelebilecek gürültülü seslere karşıda önlem alınması gerekir.

Sinema Odası Akustik Ses Yalıtımı Fiyatları

Sinema Salonu Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Sinema salonlarında akustik malzeme kullanmak en iyi seçimlerdendir. Akustik kumaş panel kaplama malzemeleri veya dekoratif akustik sünger ile tasarım kalitesini en iyi düzeye çıkarabiliriz. Ayrıca ses izolasyonu sağlamak için süngerpan ve bariyerli ses kesici süngerler duvar tavan veya zeminde kullanılabilir. Zeminde titreşimli sesleri engelleyip mekan akustiği arttırılmak istenirse kauçuk tabanlı akustik halı veya karo halı tercih edilebilir.

Sinema Salonu Akustik Antalya Ses Yalıtımı Fiyatları

Sinema Salonu Ses Yalıtımı Fiyatları

Sinema salonları geniş veya dar alanda kurulabilen sosyal mekanlardan biri olduğu için bu alanın hacmine göre özel malzemeler seçilir. Ve birçok malzemenin fiyatı farklı olduğu ve nasıl bir uygulama yapılacağı belli olmadığı için projeye özel fiyat verilmektedir.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı Fiyatları

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.