Yanmaz Akustik Sünger

Yanmaz Akustik Sünger mükemmel ses yutum değerlerine sahip ve yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan akustik ses yalıtım malzemesidir. Akustik ortamlarda yaşanan yankı gibi ses problemlerini önlemek amacıyla kullanılan bu süngerlerin ses yutum performansı çok iyidir, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz bu sayede uzun ömürlü kullanım sağlar.

Kendiliğinden Yapışkanlı Yanmaz Akustik Sünger Fiyatları

Yanmaz Akustik Sünger Uygulaması oldukça kolaydır. Özel solid bazlı akustik sünger yapıştırıcısı ile uygulanmaktadır. Akustik süngerde farklı bir uygulama tercih etmek isterseniz işinizi kolaylaştırmak için üretilen kendinden yapışkanlı akustik sünger tercih edilebilir. Kendinden yapışkanlı akustik sünger fiyatı malzemenin m2sine ek ücret olarak yansıtılır. Solid bazlı yapıştırıcıyı resimdeki gibi fırça ile bölgeye sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı yanmaz sünger için arkasındaki yapışkan kağıdını kaldırıp istediğiniz yere uygulayabilirsiniz.

Kendiliğinden Yapışkanlı Yanmaz Akustik Sünger Fiyatları

Akustik Yanmaz Süngerler, yüzey yapıları piramit, yumurta, labirent, spesiyal ve düz formlarında üretilmektedirler. Siyah ve gri renkte üretimi gerçekleştirilen akustik süngerler müşteri talebi doğrultusunda istenilen renklerde flok kaplama yapılarak üretilebilir. 100cm  * 100cm  ebadına sahip bu süngerleri istediğiniz boyutta falçata yardımı ile kolaylıkla kesebilirsiniz.

Yanmaz Akustik Sünger Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Uygulaması Fiyatları

Müzik odası, reji tv odası, radyo odası, ev sinema salonu akustik kabin, stüdyo odası, toplantı salonu, spor salonu, çağrı merkezi, çalışma odası, ses kayıt odası, bateri odası gibi mekanlarda kullanarak yankıyı engelleyebilirsiniz. Tavan ve duvarda veya akustik kabin içerisinde istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Gürültülü mekanlarda (jeneratör ses izolasyonu, klima havalandırma odası vb.) ses kesici malzemeler ile beraber kullanarak akustik ses izolasyonu sağlanabilir. Bunlar süngerpan ve ağır ses bariyeridir.
Kendiliğinden Yapışkanlı Yanmaz Akustik Sünger Fiyatları

Yanmaz Akustik Sünger Fiyatları

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Akdeniz Akustik ses yalıtımı firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.