Kurumsal

Tüm Türkiye’ye yayılan AKSA AKUSTİK kurumsal bir firma olarak ses yalıtım ve izolasyon sektörüne 2004 yılında başladı. Amacımız “sadece ses” olmakla beraber ses yalıtımında emin adımlarla ilerlemekte ve kalitemizi dünyaya sunmaktayız. Ses yalıtım malzemeleri satışı ve temini olmakla beraber zemin yalıtım levhası olan ürünlerden birisi olan kauçuğu yüksek seviyelere çıkarmış bulunmaktayız.

Aksa Akustik Kurumsal firma olarak dünyaya kalitemizi göstermemizin bir sebebi de ürünlerimizin son derece kaliteli bir yapıya sahip olmakla beraber tamamen kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur. Ürünlerimiz genel olarak inşaat, makine ve yankı düzenlemelerinde kullanılmaktadır. Tüm Türkiye çağında ses yalıtımı olarak teknik çalışmalarımız ve müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet sunmak amacımız olmaktadır.

Önceliğimiz nedir?
Diye soracak olursanız Aksa Akustik olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakla beraber müşterimize istediği şekilde ve en kaliteli şekilde ses yalıtımını sunmayı hedeflemekteyiz ve biz müşterimize sağlıklı ve güvenli bir biçimde ses yalıtımı yapmakta ve bunun yanı sıra Dünyada da tanışmış bir şirket olmamızın sebeplerinden birisi de kaliteli ve en üst düzey ses yalıtımı yapmamız olmaktadır. Aksa Akustik olarak bizler ses yalıtımını yapmakta ve bunu en kaliteli şekilde yapmaktayız.